Yazılar

İtalya’nın Napoli şehrinde düzenlenen Uluslararası Ischia Piyano Yarışması’nda 2’inci olan 12 yaşındaki Nehir Özzengin dikkatleri üstüne toplamayı başardı.

Henüz 4,5 yaşındayken üstün yeteneği ortaya çıkan Nehir Özzengin, ailesinin de desteğiyle her yıl hem ulusal hem de uluslararası başarılara imza atıyor.

İlkokul 7. sınıf öğrencisi olan Nehir Özzengin aynı zamanda 5 yıldır burslu olarak özel bir üniversitenin müzik akademisinde klasik piyano eğitimi alıyor. Her gün en az 2 saatini piyano başında geçirdiğini işaret eden Nehir Özzengin, tatile gittiği yerlerde bile piyano olması şartını aradığını vurguluyor.

Lisanslı olarak basketbol ve tenis sporlarıyla da uğraşan Nehir Özzengin ileride tüm dünyayı dolaşarak konserler vermek istediğini dile getirirken, evde de rahatça çalışmaları sürdürebilmek için akustik bir piyanoya sahip olmayı hayal ettiğini kaydediyor.

Piyano EğitimiBakırköy’ de faaliyet gösteren Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Sanat Kursumuzda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalı Piyano derslerimiz için kayıtlarımız başladı.  Piyano eğitimimiz tercihinize göre birebir yada 2 kişilik grup ders  şeklindedir.  Ayrıca haftada 3 saat olarak devam eden solfej gruplarımıza  tüm  enstrüman öğrencilerimiz isteğe bağlı olarak ücretsiz devam edilebilecektir.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68

Sayfalar

ÖN KAYIT