İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Yüksek Resim Bölümü

İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Yüksek Resim Bölümü konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Yüksek Resim Bölümü konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Yüksek Resim Bölümü konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Yüksek Resim Bölümü konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Yüksek Resim Bölümü Neşet Günal Atölyesi’nden mezun olan Ressam Hatice Kumbaracı Gürsöz bu sene sanat hayatının 50. yılını kutlamakta. Bu kapsamda önceki yıllarda 5 kez ortak sergi açtığı Yunanistan’ın önemli sanatçılarından Sofia Kalogeropoulo ile 6. ortak sergilerini İstanbul’da açtı.

Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu, sanatçılar Sofia Kalogeropoulou ve Hatice Kumbaracı Gürsöz’ün, İris Kritikou’un yönettiği “Köprüler” isimli Resim Sergisi düzenliyor.

Sergi, 23 Kasım – 14 Aralık 2018 tarihleri arasında Sismanoglio Megaro’da, pazartesiden cumaya 15:00 ile 20:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Geçmişte Atina, Ankara, İzmir ve Nafplion’da “Köprüler” ve “İki Dost” isimli ortak resim sergileri düzenleyen, dostluk ve işbirliği bağlantısı bulunan iki büyük sanatçı için İstanbul ve Sismanoglio Megara önemli bir referans olurken, bu şehir aynı zamanda keyifli bir buluşma mekânı oluyor.