istanbul bilgi üniversitesi

istanbul bilgi üniversitesi konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. istanbul bilgi üniversitesi konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. istanbul bilgi üniversitesi konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri istanbul bilgi üniversitesi konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Estonya Büyükelçiliği tarafından İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde düzenlenen “Uzakta Ama Çok Yakın” Türkiye ve Estonya: Zamana Yayılan Bir Dostluk sergisi 28 Ekim Pazar gününe kadar BİLGİ santralistanbul Kampüsü Enerji Müzesi’nde ziyarete açık olacak

İstanbul Bilgi Üniversitesi evsahipliğinde Estonya Büyükelçiliği tarafından düzenlenen “Uzakta Ama Çok Yakın” Türkiye ve Estonya: Zamana Yayılan Bir Dostluk isimli sergide, her iki ülkenin ilk yöneticilerinin birbirine gönderdiği mektuplar, Türkiye’nin başkent Tallin’de büyükelçilik açmasına dair görüntüler ve 1920’lerden günümüze iki ülkenin diplomatik ilişkilerine dair fotoğraf ve kronolojik bilgiler yer alıyor.

Estonya’nın 100, Türkiye’nin 95’inci kuruluş yıldönümüne adanmış sergi “Uzakta Ama Çok Yakın. Türkiye ve Estonya: Zamana Yayılan Bir Dostluk”, 28 Ekim tarihine kadar santralistanbul Kampüsü Enerji Müzesi’nde görülebilir.