Işıklı Ellerden 95.Yılında Cumhuriyet

Işıklı Ellerden 95.Yılında Cumhuriyet konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Işıklı Ellerden 95.Yılında Cumhuriyet konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Işıklı Ellerden 95.Yılında Cumhuriyet konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Işıklı Ellerden 95.Yılında Cumhuriyet konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

FMV Işık Okulları öğrencilerinin hazırladığı eserlerden oluşan “Işıklı Ellerden 95. Yılında Cumhuriyet” Sergisi, 23 Ekim’de FMV Galeri Işık’ta açılıyor.

FMV Işık Okulları öğrencilerinin “cumhuriyet çocuğu olmak, cumhuriyeti yaşamak” fikrinden yola çıkarak, farklı tekniklerle hazırladıkları resimler, bireysel ve grup çalışmaları şeklinde sergilenecek. “Işıklı Ellerden 95.Yılında Cumhuriyet” Sergisi, 23 Ekim – 30 Ekim tarihleri arasında sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

FMV Işık Okulları Nişantaşı, Ayazağa, Erenköy, Ispartakule kampüsleri öğrencileri tarafından hazırlanan eserler, kolaj, akrilik, pastel boya, karışık tekniğin yanı sıra farklı bir çok malzemenin bir araya gelmesiyle oluşturuldu.