İmparatorluklar Öncesi

İmparatorluklar Öncesi konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. İmparatorluklar Öncesi konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. İmparatorluklar Öncesi konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri İmparatorluklar Öncesi konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Daniele Sigalot​’nun hazırlayacağı ​“İmparatorluklar Öncesi” ​adlı sergi 26 Ekim 2018 tarihine kadar “Anna Laudel Contemporary’de ücretsiz olarak tüm sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Daniele Sigalot’nun İstanbul’daki ilk solo sergisi olacak olan “İmparatorluklar Öncesi”, geçmiş imparatorlukların içimizde taşımaya devam ettiğimiz görkemli mirasına göndermede bulunuyor.

İnsanın, geçmişinde ve bugününde kültüre bıraktığı izlerden yola çıkan sanatçı, şehirlerin siluetini, altın kaplama ve paslanmaz çelik haritalarda görselleştiriyor.

İnsan potansiyelinin iyi ve kötü izlerini barındıran şehirler, yüzyıllardır, ressamların, yazarların, seyyahların, kendi düş dünyalarından süzerek aktarılmışlardır. Haritalar ise; şehirlerin en gerçek hafızalarıdır.

Sergiden ufak bir ipucu…

Serginin ilk katında yer alacak olan alüminyumdan yapılmış “kağıt uçaklar”, efemera bir malzeme olan kağıdın zayıf ve hassas doğasını, metalin sert ve soğuk habitatında eriterek, görünene ilişkin algılarımızla oynar.