İdil Deniz Bakır

İdil Deniz Bakır konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. İdil Deniz Bakır konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. İdil Deniz Bakır konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri İdil Deniz Bakır konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 2016-2017 eğitim dönemi sonunda 16 Haziran 2017 , 20 Haziran 2017 ve 22 Haziran 2017 tarihlerinde yıl sonu gösterimiz yapılacaktır. 17:00 ‘da başlayacak olan 20 Haziran 2017 gösteri programımız şu şekildedir;

 

Mavi Rüzgar Önder20.06.2017ONUR GÜNER
Demir Mirza20.06.2017CANER TOKYAY
Can Kerem Ak20.06.2017HÜSEYİN MAN
EYLÜL SANCAKLI20.06.2017ONUR GÜNER
Ahmet Yiğit Batur20.06.2017ONUR GÜNER
Aybike Sümer20.06.2017CANER TOKYAY
Can Kökdere20.06.2017CANER TOKYAY
Demir Menemencioğlu20.06.2017CANER TOKYAY
Elvin Su Tatlı20.06.2017BENGİSU ÖZCAN
Bilge Erdoğdu20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZ
Mert Güneş20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZ
Mina Ertürk20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZ
Zeynep Ceylin Günenç20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZ
Buse Nur20.06.2017ONUR GÜNER
Ömer Eren şahin20.06.2017HÜSEYİN MAN
Zeynep Şeyhoğlu20.06.2017HÜSEYİN MAN
Büşra Hikmet Utku20.06.2017ERKAN BAŞA
Dilara Uzuner20.06.2017ZUHAL SEVİM
Elif Saygılı20.06.2017HÜSEYİN MAN
İrem Tekkeli20.06.2017COŞKUN NEHİR
Aysara Özenç20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZ
Doruk Oktay20.06.2017ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLU
Umut Oktay20.06.2017ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLU
Rümeysa Demirhan20.06.2017ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLU
Simge Karagözoğlu20.06.2017COŞKUN NEHİR
İdil Deniz Bakır20.06.2017ERKAN BAŞA
Emre Anapalı20.06.2017ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLU
Akın Kaytan20.06.2017COŞKUN NEHİR
Buğra Ergin20.06.2017ONUR GÜNER
Ebru Aysoysal20.06.2017ZUHAL SEVİM
Ayşe Dinçer20.06.2017BENGİSU ÖZCAN
Sümeyra Arslan Çıkı20.06.2017MURAT HASGÜN
Aynur Baydilli20.06.2017COŞKUN NEHİR
narsanat-2017-yılsonu

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 2016-2017 eğitim dönemimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. 16 Haziran, 20 Haziran ve 22 Haziran 2017 tarihlerinde yapılacak olan gösterilerimizde sahne alıp performanslarını sergileyecek öğrencilerimizin gösteri tarihleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. 2 farklı gün çıkacak olan öğrencilerimiz bulunmaktadır. Lütfen Ctrl+F tuşlarına basıp tabloda isminizi aratarak doğru bir şekilde kontrol ediniz. 2 farklı gün gösteriye çıkan öğrencilerimiz 1 gösteri için bilet alacak ve diğer çıkacakları günün gösterisi için bilet ücreti alınmayacaktır.

NOT:   Tüm Tiyatro ve Bale öğrencileri 16 Haziran 2017 tarihinde gösteriye çıkacaktır. Gösteri biletlerini kurumumuzdan temin etmeniz gerekmektedir.

NOT2: Gösteriye çıkmayan, çıkmak istemeyen veya çıkamayacak olan öğrencilerin 0212-570-8068 numarasından bize ulaşmaları gerekmektedir.

Buse Karagöz20.06.2017ZUHAL SEVİMYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Tuğba Seher Karanfil22.06.2017ZUHAL SEVİMYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Ebru Aysoysal20.06.2017ZUHAL SEVİMYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Tülin Şahin16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Eren Özden16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Fatma Dora Altaş16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Selin Sadıç16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Deniz Cem Sönmez16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ece Funda şahin16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Dilara Uzuner20.06.2017ZUHAL SEVİMYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Sena Ertop16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ayşe Gözel16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Damla Küçük16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Sena Polat16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Azra Sarıgül16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Ece Banzaroğlu16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Rabia ileri16.06.2017ZUHAL SEVİMCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ömer Eren şahin20.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Efe Gönenç16.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Emre Taş22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Yusuf Köse20.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Can Kerem Ak20.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Yiğit Kıyı22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Saygılı20.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Şeyhoğlu20.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Görkem Kaleli22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Gizem Kivli22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Doğukan Duygulu22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Onat Gürcanok22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Umut Barış Ablak22.06.2017HÜSEYİN MANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Sinan Ülken22.06.2017HÜSEYİN MANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Kuzey Güngör16.06.2017HÜSEYİN MANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Egemen Filiz16.06.2017HÜSEYİN MANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Aybike Sümer20.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Ayşe Ela Şenkaya16.06.2017CANER TOKYAYCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ayza Cansın Deniz16.06.2017CANER TOKYAYCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Can Kökdere20.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Demir Menemencioğlu20.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Demir Mirza20.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Doruk Demir16.06.2017CANER TOKYAYCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Erdem Kivli20.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
İbrahim Yiğit20.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
İrem Zorlu16.06.2017CANER TOKYAYCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Mirhan Yağız Gürbüz22.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Özgü Abacı16.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Serra Birol22.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Sezen Gürcanok22.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Tolga Evcimen22.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Tuğba Seher Karanfil22.06.2017CANER TOKYAYYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Asya Arslan16.06.2017ONUR GÜNERCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Özge Gültekin16.06.2017ONUR GÜNERCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ekin Göker16.06.2017ONUR GÜNERCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nima Abdullahi16.06.2017ONUR GÜNERCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Buğra Ergin20.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Buse Nur20.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
MAVİ RÜZGAR ÖNDER20.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
EYLÜL SANCAKLI20.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Ahmet Yiğit Batur20.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Bade Su Geçer22.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Budak22.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Seray Ağar Gülbudak22.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Tuğçe Yüksel22.06.2017ONUR GÜNERYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Duru Taş16.06.2017ERKAN BAŞACEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
İdil Deniz Bakır20.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Büşra Hikmet Utku20.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Simay Çoban20.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Su Azra Dayıoğlu22.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Berfin Dündar22.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Emine Sarıtaş22.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Nazlı Bayraktar22.06.2017ERKAN BAŞAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Berat Şerif Demir16.06.2017BURCU IŞIL OĞUZCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Beren İncekalan16.06.2017BURCU IŞIL OĞUZCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Derin Alkaya16.06.2017BURCU IŞIL OĞUZCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nil Sahra Aksal16.06.2017BURCU IŞIL OĞUZCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Aysara Özenç20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Bilge Erdoğdu20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
İrem Kılınç20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Mert Güneş20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Mina Ertürk20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Ceylin Günenç20.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Burçak Seven22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
İklim Keleş22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Mina Bayhoca22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Nezihe Nilden Tuna22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Şimal Nwokoro22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Ece Özbal22.06.2017BURCU IŞIL OĞUZYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Sümeyra Arslan Çıkı20.06.2017MURAT HASGÜNYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Tuna Anıl22.06.2017MURAT HASGÜNYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Alp Lokmacılar16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Maşlak16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Olcay Zeydanlı16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Burak Akalan16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Yunus Yiğit16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zehra Çelik16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Irmak Urulu16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Yağmur Urulu16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Huriye Niran Kaya16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ece Eylül Kayacı16.06.2017BENGİSU ÖZCANCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elvin Su Tatlı20.06.2017BENGİSU ÖZCANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Ayşe Dinçer20.06.2017BENGİSU ÖZCANYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Burçak Seven22.06.2017NECATİ PALAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Ege Yılmaz22.06.2017NECATİ PALAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Çetinkaya22.06.2017NECATİ PALAYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Hazal Talay16.06.2017NECATİ PALACEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ege Eren Şen16.06.2017TARIK KARAKOÇCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Ergün16.06.2017TARIK KARAKOÇCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Yankı Şeker22.06.2017TARIK KARAKOÇYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Onur Sarban22.06.2017TARIK KARAKOÇYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Akın Kaytan20.06.2017COŞKUN NEHİRYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Aynur Baydilli20.06.2017COŞKUN NEHİRYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
İrem Tekkeli20.06.2017COŞKUN NEHİRYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Simay Çoban20.06.2017COŞKUN NEHİRYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Simge Karagözoğlu20.06.2017COŞKUN NEHİRYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Şevval Alara Lamuş16.06.2017ELİF UNCUCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ege Eruçar16.06.2017ELİF UNCUCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Arya Masal Yılmaz16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ecrin Minel Ace16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elina Bulut16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Eylül Sarpel16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Iraz Koban16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Irmak Dündar16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ada Önce16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Aslı Maşlak16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Öykü Işıl16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Duru Çağlar16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Tülin Şahin16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Melis Kutunsel16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nehir Kocagil16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nilce Gözükara16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Asya Dolu16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Derin Tanem Gök16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Banu Özbay16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Deniz Gülseren16.06.2017DENİZ BAYDARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Umut Oktay20.06.2017ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLUYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Doruk Oktay20.06.2017ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLUYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Emre Anapalı20.06.2017ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLUYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Rümeysa Demirhan20.06.2017ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLUYUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ
Aselnaz Elidoğru16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Duru Korkutlar16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Duru Uysal16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
İnci Temur16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Naz Kavuk16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Kurt16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Şitilci16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Naz Yıldızlar16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Feride Nazlı Yıldız16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Doğa İrem Tekin16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Selin Sadıç16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Gözde Dönmez16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Cemre Dağ16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Tuğba Geçer16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nehir Karasu16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ada Gençkurt16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ela Anık16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Buğlem Ada Öztürk16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Seray Naz Çelik16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Tuana Havin Aydoğdu16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Yazıcı16.06.2017NAZ KURTULUŞCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
İrem Cansu Bozkurt16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nisa Barman16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Ece Evler16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Meltem Turgut16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Elif Ersintepe16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Batu Sefer16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Şefik Tuğra Telci16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
İpek Öner16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Kutay Karabela16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Nur Hilal Karaca16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
İrem Çelik16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Başak Çakırlar16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Emircan Selahattin Daşdemir16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Kaan İlkin16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Rıdvan Ege Çiftçi16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Zeynep Ulcay16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Dilara Turhan16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Dorukhan Turhan16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
Arda Kaan Kayserilioğlu16.06.2017PELİN ACARCEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ
yeni-yil-etkinligi

Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 2017 öncesi 24 Aralık 2016 Cumartesi günü Yeni Yıl Etkinliğimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Etkinlikte sahne alan öğrencilerimizin sergiledikleri performans için teşekkür ederiz. Etkinliğimizin videoları;

ETKİNLİK PROGRAMI

1-) Nazlı Bayraktar “Lokomotif, Göçmen Kuşlar”

2-) Nil Sahra Aksal – “Samanyolu” Metin Bükey

3-) İlke Güven – “Neşeye Şarkı” L.V. Bethoven

4-) Demir Mirza – Balerin

5-) Ekin Göker – “Göçmen Kuşlar” Enver Tufan

6-) Elif Tülin Şahin –  “The Scissors Grinder” John Thompson

7-) Ela Özbaş – “Etüt” Beyer , “Jingle Bells” Amerikan Ezgisi,

8 -) Mert Güneş – “Dans” Richard Krentzlin

9-) Defne Serra Nedim – “Düşmeden Dağa Tırmanalım” John Thompson

10-) Deniz Kaplan – “Melodi” Maxwell Eckstain , “Menuet” Bach

11-) Bilge Erdoğdu – “Kaptanın Öyküsü” Jessie Blake

12-) Duru Demiray – “Jingle Bells” , “Balerin” John Thompson

13-) Ahmet Yiğit Batur – “Jingle Bells” Amerikan Ezgisi

14-) Demir Menemencioğlu – “Yankee Doodle, Borazan”

15-) Lara Sadi – “Alman Dansı” Joseph Haydn

16-) Arda Zeren – “Jingle Bells”  Amerikan Ezgisi

17-) Beren İncekalan – “Pamuk Toplayan Amca , Yanke Doodle” John Thompson

18-) Can Çorbacıoğlu – “Old Mc Donald” John Thompson

19-) Selinsu Ökdemir – “La Dispute” Yann Tiersen

20-) İdil Deniz Bakır – “Gondolla” Mendelson

21-) Jbid Göktaş – “Dance of the sugar fairy” Tchai Kousky

yeni-yil-etkinligi

Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 2017 yılına girmeden önce öğrencilerimizin performanslarını sergileyecekleri Yeni Yıl Etkinliğimizi bugün yani 24 Aralık 2016 tarihinde saat 19:00 ‘da gerçekleştireceğiz. İşte etkinlik programımız ve etkinlikte performanslarını sergileyecek öğrencilerimiz;

 

1-) Nazlı Bayraktar “Lokomotif, Göçmen Kuşlar”

2-) Nil Sahra Aksal – “Samanyolu” Metin Bükey

3-) İlke Güven – “Neşeye Şarkı” L.V. Bethoven

4-) Demir Mirza – Balerin

5-) Ekin Göker – “Göçmen Kuşlar” Enver Tufan

6-) Elif Tülin Şahin –  “The Scissors Grinder” John Thompson

7-) Ela Özbaş – “Etüt” Beyer , “Jingle Bells” Amerikan Ezgisi,

8 -) Mert Güneş – “Dans” Richard Krentzlin

9-) Defne Serra Nedim – “Düşmeden Dağa Tırmanalım” John Thompson

10-) Deniz Kaplan – “Melodi” Maxwell Eckstain , “Menuet” Bach

11-) Bilge Erdoğdu – “Kaptanın Öyküsü” Jessie Blake

12-) Duru Demiray – “Jingle Bells” , “Balerin” John Thompson

13-) Ahmet Yiğit Batur – “Jingle Bells” Amerikan Ezgisi

14-) Demir Menemencioğlu – “Yankee Doodle, Borazan”

15-) Lara Sadi – “Alman Dansı” Joseph Haydn

16-) Arda Zeren – “Jingle Bells”  Amerikan Ezgisi

17-) Beren İncekalan – “Pamuk Toplayan Amca , Yanke Doodle” John Thompson

18-) Can Çorbacıoğlu – “Old Mc Donald” John Thompson

19-) Selinsu Ökdemir – “La Dispute” Yann Tiersen

20-) İdil Deniz Bakır – “Gondolla” Mendelson

21-) Jbid Göktaş – “Dance of the sugar fairy” Tchai Kousky

Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 19 Mayıs Atatürk ‘ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla 21 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 19:00 ‘da öğrenci dinletisi etkinliğimiz bulunmaktadır. Etkinliğimize herkes davetlidir. Etkinlikte yer alıcak öğrencilerimiz;

MURAT HASGÜN

Sümeyra Arslan Çıkı  – İşte Gidiyorum Çeşm-i Siyahım , Güneş Topla Benim İçin

ERKAN BAŞA

Ezgi Fırat – Aynalara (Şan) – Eşlik Reşat,

Gabriella Özcan – Sevdim Bir Genç Kadını (Şan),

İdil Deniz Bakır (Piyano)

ZUHAL SEVİM

Bethany Turley – Saraydan kız kaçırma operası

Ebru Aysoysal – Kalbin Sesi

Gülcan Atalay – Fikrimin İnce Gülü

REŞAT TOKATLI

Berdan Yıldız – Menuet

Berkin Ay – Vals

SENA SEVİM

Busenur Ulak – Chorale (flüt)

Selinsu Ökdemir – Ah bir ataş ver (piyano)

Elif Ergün (flüt) & Selinsu ökdemir (piyano) – Lal (Sertab Erener)

BURCU IŞIL OĞUZ

Merve Ayanoğlu – Nasıl Geçti Habersiz (zeki müren) – Samanyolu (müjde ar)

Aslıhan Şen – Greensleeves (mozart) – Fırtına (cornelius gurlitt)

Aysara Özenç – Eski Fransız Şarkısı (Chaykovski) – Theme From Symphony No 40 (Mozart)

ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLU

Rümeysa Demirhan – Milongo Del Ayer

Tuğba Seher Karanfil – Clodoaldo Bornero

UMUT OKTAY DORUK OKTAY – Aeo (Sarp Maden) – Maracatu (Egberto Gismonti)

COŞKUN NEHİR

Egemen NAKİPLER

Etkinlik programımız ise şu şekilde;

19 mayis etkinlik

program-kapak

Yer bilgisi için buraya tıklayınız.

 

Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 18 Mart Cuma günü Çanakkale Zaferini anma amacıyla Eğitmen ve Öğrenci Dinletisi Etkinliğimiz yapılacaktır. Etkinliğimiz Bakırköylü İş Adamları Derneğinde (BİAD) saat 19.00’da  yapılacaktır. BİAD adresi; “İncirli Caddesi Yeşiladalı sokak No: 2 Bakırköy  İSTANBUL  /  TÜRKİYE” dir. Harita konumu için;

Nar Sanatın bulunduğu sokaktan incirliye doğru giderken ilk sokaktır.

Adres :  İncirli Caddesi Yeşiladalı sokak No 2                    Bakırköy


Etkinlik Programı şu şekildedir;

AÇILIŞ KONUŞMASI (Naci Özcan)

Reşat Tokatlı

DÜET [Meral Eren (Çanakkale Türküsü – Keman) & Ezgi Fırat & Reşat Tokatlı (Piyano)]

DÜET [Ege Yılmaz (Historia De Un Amoa, L. Miguel) – Reşat Tokatlı (Piyano)]

Özgür Yahya Oruçoğlu & Sena Sevim

DÜET [Özgür Yahya Oruçoğlu (Gitar) & Eylül Gülenç (Flüt)]

Burcu Işıl Oğuz

Zeynep Ceylin Günenç (Orda bir köy var uzakta, Enver Tufan – Etüd, Cornelius Gurlitt)

Reşat Tokatlı

Zehra Mina Fırıncı (Etüd, H. Lemoine)

Aslı Gürbüz

Çağla Gökçen (Old Mcdonalds, John Thompson)

Burcu Işıl Oğuz

DÜET [Merve Ayanoğlu (Samanyolu, Teoman Alpay – Yıldızların Altında, Kaptanzade Ali Rıza Bey) – Erkan Başa]

REŞAT TOKATLI & MURAT HASGÜN DİNLETİ

Zuhal Sevim

Bethany Turley (Melodi, Alexandr Burkard – Menuet, Henry Purce)

Onur Güner

Göksenin Şeylan (La Sautillante, Ferdinando Carulli – Vazgeç Gönül, Zeynep Dizdar)

Ahmet Yiğit Batur (Dalgaların Şarkısı, Enver Tufan – Lokomotif, Enver Tufan)

Erkan Başa

Mert Güneş (Zeybek, Faik Canselen – Bulut Olsam, Salih Aydoğan – Yaşasın Okulumuz, Alman Ezgisi)

Deniz Kaplan (Melodi, Alexandr Burkard – Vals, Selmin Tufan<)

Özgür Yahya Oruçoğlu

DÜET [Rümeysa Demirhan, Tuğba Seher Karanfil – (Vals,Ole Halen – Rumba, Josep Wanders)]

Sena Sevim

Elif Gürel (Lokomotif, Enver Tufan) – Piyano

Zuhal Sevim

Demir Mirza (Gün Doğarken, Minik Kızıldereliler, Balerin – John Thompson)

REŞAT TOKATLI & MURAT HASGÜN DİNLETİ

Onur Güner

Bade Kırkgöz (La Soutillante – Ferdinando Carulli)

Aslı Gürbüz

Sıla Ergün (Ömer Can)

Umut Nişantaş (Hayallerin Eksperi,Kendi Bestesi – Bekle Dedi Gitti, Duman)

Burcu Işıl Oğuz

Berat Şerif Demir (Old Mcdonald, John Thompson – Yankee Doodle, John Thompson)

Reşat Tokatlı

DÜET [Jbid Göktaş (C Sharp Minör Nacturne, F. Chopin – Vals, Evgeny Grinko ) – Reşat Tokatlı (Keman)]

Eren Özden (Skip To My Lou, John Thompson)

Erkan Başa

Burcu Bozkurt (Uzaklar, Göçmen Kular – Enver Tufan)

İdil Deniz Bakır (Lirik, Fikret Amirov – Venedik Gondol, F. Mendolsohn)

Sena Sevim

İlke Güven (Bir Üflersem Düşersin, John Thompson)

REŞAT TOKATLI & MURAT HASGÜN DİNLETİ

Aslı Gürbüz

Ecem Koca (Anlamazdın, Ayla Dikmen)

Zuhal Sevim

Lara Sadi (Allegra, S. Suzuki)

Erkan Başa

Meriç Gürcan (Zeybek, Faik Canselen – Yaşasın Okulumuz, Alman Ezgisi) – Piyano

Su Azra Dayıoğlu (Alsak, Enver Tufan – Orda Bir Köy Var Uzakta, Münir Ceylan) – Piyano

Sena Sevim

Rüzgar Almasulu   (Yakarış, Enver Tufan)

Emir Karademir (Çanlar, John Thompson)

Aslı Gürbüz

Sıla Üçtepe (Uzaklar, Enver Tufan)

Burcu Işıl Oğuz

Yasemin Özyiğit (Dolaptaki Sır, Enver Tufan – Aria, Mozart)

DÜET [İklim Keleş (Polonaise, J.S.)]

Onur Güner

Sarp Kılıç (Andontino, Ferdinando Carulli – Studi Per Guitarra, Ferdinando Calluri)

Nima Abdullahi (Dede,Peyman – Trombon Çalgısı, John Thompson)

Reşat Tokatlı

DÜET [Melisa Kaya (Aygız, C. Cihangirov)- Reşat Tokatlı (Piyano)]

Deniz Balcı (Kızıldereli Davulu, John Thompson)

Erkan Başa

Nehir Ergün (Kuş Uçar, Alman Halk Şarkısı – Etüd, Alexandr Burkard – Kalinka, Rus Halk Şarkısı)

Asım Güven Bozkurt (Çanlar Çalıyor – Gün Doğarken – Balerinin Valsi, John Thompson)

Aslı Gürbüz

Ayşe Ela Şenkaya (Tren, John Thompson)

Zuhal Sevim

Demirhan Altındil (Okul Günleri – Kovalamaca, John Thompson)

Tülay Naz Çakır (Etüd 84, Ömer Can)

Burcu Işıl Oğuz

Nil Sahra Aksal (Sinbad – Kalinka – Var-Yok , Y. İman)

Nil Ergün (Aria, W.A. Mozart – Savaş Dansı, Michael AAR)

Aysara Özenç (Nasıl Geçti Habersiz, Zeki Müren – Gnoissienne No.1, Erik Satie)

Not: Dinletimiz ücretsizdir.

Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 9 Mart’ta; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla etkinlik yapmış bulunmaktayız. İşte Nar Sanat Eğitim Kursu bayan öğrencilerinin ve eğitmenlerinin videoları;

 

 

Etkinlik Programı

ERKAN BAŞA

Defne Nedim  “Zeybek” Faik Canselen (Piyano) , “Ode to Joy” L.W. Beethoven

ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLU

Tuğba Seher, “Vals” OLE HALEN, “Zumba” JOSEPH WANDERS, “Romance” ANONİM

BURCU IŞIL OĞUZ

Aysara Özenç “La Donna E Mobile” GIUSEPP VERDİ

SENA SEVİM

Eylül Gülenç – Elif Ersün (DÜET) – “Duetto in A minör” BENOİT BERBİGUİER

REŞAT TOKATLI

Meral Eren – Reşat Tokatlı (Düet) “A moll Keman Lonçertosu” A. VİVALDİ (Keman)

ERKAN BAŞA

İdil Deniz Bakır “Lirik” Fikret Amirov, “Venedik gondol” F. Mendalsohn (piyano)

SENA SEVİM

Elif Şahin “Old Mc DONALD” John Thompson (Piyano)

Selinsu Ökdemir “Menuet” J.S. Bach (Piyano)

Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla 9 Mart Çarşamba günü saat 19:30’da dinleti yapılacaktır. Etkinlik videoları için buraya tıklayınız. Program şu şekildedir;

ERKAN BAŞA

Defne Nedim  “Zeybek” Faik Canselen (Piyano) , “Ode to Joy” L.W. Beethoven

ÖZGÜR YAHYA ORUÇOĞLU

Tuğba Seher, “Vals” OLE HALEN, “Zumba” JOSEPH WANDERS, “Romance” ANONİM

BURCU IŞIL OĞUZ

Aysara Özenç “La Donna E Mobile” GIUSEPP VERDİ

SENA SEVİM

Eylül Gülenç – Elif Ersün (DÜET) – “Duetto in A minör” BENOİT BERBİGUİER

REŞAT TOKATLI

Meral Eren – Reşat Tokatlı (Düet) “A moll Keman Lonçertosu” A. VİVALDİ (Keman)

ERKAN BAŞA

İdil Deniz Bakır “Lirik” Fikret Amirov, “Venedik gondol” F. Mendalsohn (piyano)

SENA SEVİM

Elif Şahin “Old Mc DONALD” John Thompson (Piyano)

Selinsu Ökdemir “Menuet” J.S. Bach (Piyano)

Not: Dinletimiz ücretsizdir.

yeni yıl

16 Ocak Cumartesi günü Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 2016 nın ilk etkinliği gerçekleştirdik. Etkinliğin görüntülerini buradan inceleyebilirsiniz.

19.00 – 20.00 Programı

Dinleti:

Özgür Yahya Oruçoğlu,

Tuğba Seher Karanfil – Bartalome Calatayud (Vals) ,  Joseph Wanders (Rumba) –

Sena Sevim

Selinsu Ökdemir – Beethoven Sonatin (Piyano)

Reşat Tokatlı,

Zehra Mina Fırıncı – Jean (Philippe Romeau), Tambourine

Onur Güner

Sarp Kılıç – La Sautillante (Beste: Ferdinando Carulli) , İzmir Marşı (Beste: anonim)

Zuhal Sevim

Dilşah Aker – Mozart Sonatina

Lara  Sadi – Vals

Kayra Demir Mirza – Mary’nin Minik Kuzusu

Reşat Tokatlı

Berkin Ay – Enver Tufan (Oyun)

Sena Sevim

Elif Gürel – Enver Tufan, Eskiye Dönüş (Piyano),

Reşat Tokatlı

Melisa Kaya – Historia De un Amor

Onur Güner

Bade Kırkgöz – Divertissement (Beste: Antonio Cano)

Zuhal Sevim

Tülay Naz Çakır – Ömer Can (58. Etüt)

Reşat Tokatlı

Tan Onur – Yanni (Until the last moment , River flows in your)

Ege Yılmaz – God Father

Sena Sevim

Eylül Gülenç – Bach Menuet (Piyano, Flüt)

Onur Güner

Batuhan Doksanbir – Hoşgeldin (Beste: Birsen Kozer)

Zuhal Sevim

Gabriella Özcan – Hasat Vakti (Enver Tufan)

Reşat Tokatlı

Jbid Göktaş – A. Piazzola, Libertango

Reşat Tokatlı

Mahir Erbulan – Enver Tufan (Lokamotif)

Onur Güner 

Bahar Ece Sarsın – Window (Murat İşbilen) , Waltz in C (Ferdinando Carulli)

Reşat Tokatlı

Öykü Güleç – O. Rieding (Si Minör Keman Konçertosu 1. Bölüm) –

20.00 – 21.00 Programı

Skeç : (Tiyatro grubu)

(Bir sabah Shakespeare yine yazmaya çalışıyordu.) – (Oyuncular: William shakespeare – Doğukan Yiğitler
Romeo ve Juliet -Ibrahim Tütüncü,Ece Evler
Lady Macbeth -Gabriella Özcan
Hircin kiz Katherina – Zeynep Gürsoy
Petruchio – Mert Gümrü, Hamlet – Armağan Korucu),

Dinleti:

Burcu Işıl Oğuz

Merve Ayanoğlu – Fenerbahçe Marşı – Odet to Joy (Beethoven)

Aysara Özenç – Tirve Spent (Deaf Center) , Polovetzian Dance (Alexander Borodin)

Aslı Gürbüz

Ecem Eren Koca – Artık Sevmeyeceğim (Suat Sayın – Keman)

Erkan Başa

İdil Deniz Bakır – Lirik (Fikret Amirov) , Night and Day (Cole Porlan)

Burcu Işıl Oğuz

Nil Sahra Aksal – Savaş Dansı (Michael AAR), Arie (Mozart)

Aslı Gürbüz

Zeynep Ada Uç – Old Mcdonald (F.T. Nettleingham – Piyano)

Erkan Başa

Su Azra Dayıoğlu – Bahar Yağmuru, Orada bir köy var uzakta, Für Elise (Enver Tufan)

Burcu Işıl Oğuz

Zeynep Ceylin Günenç – Alman Dansı (Joseph Hayoln), İskoç Dansı (Oscar Beringer)

Deniz Kaplan – Çekirge, Yansıma, Dolaptaki Sır (Enver Tufan – Piyano)

Burcu Işıl Oğuz

İklim Keleş – SonatinaIop.36 No.2 (Muzıo Clementi), TangoIESeiber

Erkan Başa

Burcu Bozkurt – Dalgalara Şarkısı, Lokomotif , Jingle Belss Amerikan Halk Şarkısı

Burcu Işıl Oğuz

Aleyna Güloğlu – Rüya (Barış Manço), Happy Together (The Turtles)

Erkan Başa

Mert Güney – Musetta, Yavaşça Kürek Çekelim

Burcu Işıl Oğuz

Mina Bayhoca – Hatırla Sevgili

Erkan Başa,

Meriç Gürcan – Kuş Uçar, La-si-do, Kızılderelilerin Savaş Dansı –

Burcu Işıl Oğuz,

Nil Ergül – Ode To Joy (Beethoven), Lokomotif (Enver Tufan)

Erkan Başa

Defne Nedim – Prensesin Valsi, Trambon Çalgıcısı (Enver Tufan)

Burcu Işıl Oğuz

Yasemin Özyiğit- Jingle Bells (Amerika Ezgisi düz. – Y. İman), Dalgaların Şarkısı (Enver Tufan)

Erkan Başa

Aslı Demirok – Allepro (S. Suzuki), Melodi (Maxwell Eckstain)

Nehir Ergün – Lokomotif (Enver Tufan), Jingle Bells Amerikan Halk Ezgi./ Y. İman, Ode To JoyL.D. Beethoven

Berat Şerif – Çanlar Çalıyor (J. Thompson)

yeni yıl

16 Ocak Cumartesi günü Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 2016 nın ilk etkinliği gerçekleştireceğiz. Yeni Yıl Etkinliğimizde Nar Sanat öğrencileri performanslarını ortaya koyacak. Saat 19.00 ‘da başlayacak etkinlik programı şu şekilde;

19.00 – 20.00 Programı

Dinleti:

Özgür Yahya Oruçoğlu,

Tuğba Seher Karanfil – Bartalome Calatayud (Vals) ,  Joseph Wanders (Rumba) –

Sena Sevim

Selinsu Ökdemir – Beethoven Sonatin (Piyano)

Reşat Tokatlı,

Zehra Mina Fırıncı – Jean (Philippe Romeau), Tambourine

Onur Güner

Sarp Kılıç – La Sautillante (Beste: Ferdinando Carulli) , İzmir Marşı (Beste: anonim)

Zuhal Sevim

Dilşah Aker – Mozart Sonatina

Lara  Sadi – Vals

Kayra Demir Mirza – Mary’nin Minik Kuzusu

Reşat Tokatlı

Berkin Ay – Enver Tufan (Oyun)

Sena Sevim

Elif Gürel – Enver Tufan, Eskiye Dönüş (Piyano),

Reşat Tokatlı

Melisa Kaya – Historia De un Amor

Onur Güner

Bade Kırkgöz – Divertissement (Beste: Antonio Cano)

Zuhal Sevim

Tülay Naz Çakır – Ömer Can (58. Etüt)

Reşat Tokatlı

Tan Onur – Yanni (Until the last moment , River flows in your)

Ege Yılmaz – God Father

Sena Sevim

Eylül Gülenç – Bach Menuet (Piyano, Flüt)

Onur Güner

Batuhan Doksanbir – Hoşgeldin (Beste: Birsen Kozer)

Zuhal Sevim

Gabriella Özcan – Hasat Vakti (Enver Tufan)

Reşat Tokatlı

Jbid Göktaş – A. Piazzola, Libertango

Reşat Tokatlı

Mahir Erbulan – Enver Tufan (Lokamotif)

Onur Güner 

Bahar Ece Sarsın – Window (Murat İşbilen) , Waltz in C (Ferdinando Carulli)

Reşat Tokatlı

Öykü Güleç – O. Rieding (Si Minör Keman Konçertosu 1. Bölüm) –

20.00 – 21.00 Programı

Skeç : (Tiyatro grubu)

(Bir sabah Shakespeare yine yazmaya çalışıyordu.) – (Oyuncular: William shakespeare – Doğukan Yiğitler
Romeo ve Juliet -Ibrahim Tütüncü,Ece Evler
Lady Macbeth -Gabriella Özcan
Hircin kiz Katherina – Zeynep Gürsoy
Petruchio – Mert Gümrü, Hamlet – Armağan Korucu),

Dinleti:

Burcu Işıl Oğuz

Merve Ayanoğlu – Fenerbahçe Marşı – Odet to Joy (Beethoven)

Aysara Özenç – Tirve Spent (Deaf Center) , Polovetzian Dance (Alexander Borodin)

Aslı Gürbüz

Ecem Eren Koca – Artık Sevmeyeceğim (Suat Sayın – Keman)

Erkan Başa

İdil Deniz Bakır – Lirik (Fikret Amirov) , Night and Day (Cole Porlan)

Burcu Işıl Oğuz

Nil Sahra Aksal – Savaş Dansı (Michael AAR), Arie (Mozart)

Aslı Gürbüz

Zeynep Ada Uç – Old Mcdonald (F.T. Nettleingham – Piyano)

Erkan Başa

Su Azra Dayıoğlu – Bahar Yağmuru, Orada bir köy var uzakta, Für Elise (Enver Tufan)

Burcu Işıl Oğuz

Zeynep Ceylin Günenç – Alman Dansı (Joseph Hayoln), İskoç Dansı (Oscar Beringer)

Deniz Kaplan – Çekirge, Yansıma, Dolaptaki Sır (Enver Tufan – Piyano)

Burcu Işıl Oğuz

İklim Keleş – SonatinaIop.36 No.2 (Muzıo Clementi), TangoIESeiber

Erkan Başa

Burcu Bozkurt – Dalgalara Şarkısı, Lokomotif , Jingle Belss Amerikan Halk Şarkısı

Burcu Işıl Oğuz

Aleyna Güloğlu – Rüya (Barış Manço), Happy Together (The Turtles)

Erkan Başa

Mert Güney – Musetta, Yavaşça Kürek Çekelim

Burcu Işıl Oğuz

Mina Bayhoca – Hatırla Sevgili

Erkan Başa,

Meriç Gürcan – Kuş Uçar, La-si-do, Kızılderelilerin Savaş Dansı –

Burcu Işıl Oğuz,

Nil Ergül – Ode To Joy (Beethoven), Lokomotif (Enver Tufan)

Erkan Başa

Defne Nedim – Prensesin Valsi, Trambon Çalgıcısı (Enver Tufan)

Burcu Işıl Oğuz

Yasemin Özyiğit- Jingle Bells (Amerika Ezgisi düz. – Y. İman), Dalgaların Şarkısı (Enver Tufan)

Erkan Başa

Aslı Demirok – Allepro (S. Suzuki), Melodi (Maxwell Eckstain)

Nehir Ergün – Lokomotif (Enver Tufan), Jingle Bells Amerikan Halk Ezgi./ Y. İman, Ode To JoyL.D. Beethoven

Berat Şerif – Çanlar Çalıyor (J. Thompson)

Not: Dinletimiz Ücretsizdir.

ataturk

ATAMIZIN İZİNDE

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü anma programında eğitmenlerimizin ve öğrencilerimizin hazırlamış olduğu dinleti izleyicisi ile buluşuyor. Atatürk’ün sevdiği şarkılarında yer aldığı program 6 Kasım 2015 tarihinde Saat:19:00’da Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Merkezi’ne ait Nar Sahnesi’nde.

Öğrencilerimiz:

1) Mina Fırıncı

2)Deniz Balcı

3) Meral Eren

4) Tan Onur

5)Ege Yılmaz

6)Melisa Kaya

7)Alp Deniz

8)Cansu Nur Kılıç

9)Burcu Bozkurt

10)Mert Güneş

11) Meriç Gülcan

12) Deniz Kaplan

13)Aslı Demirok

14) Azra Dayıoğlu

15)İdil Deniz Bakır

16)Alp Kavaklı

17) Nil Sahra Aksal

18) Mina Bayhoca

19)Aysara Özenç

SOLİSTLER

Erkan BAŞA

Burcu Işıl OĞUZ

EĞİTMENLERİMİZ

Aslı GÜRBÜZ

Burcu Işıl Oğuz

Caner ŞAHİN

Erkan BAŞA

Hüseyin MAN

Murat  HASGÜN

Özgür ORUÇOĞLU

Reşat TOKATLI

Zuhal SEVİM

Sena SEVİM