ibrahim mercan

ibrahim mercan konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. ibrahim mercan konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. ibrahim mercan konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri ibrahim mercan konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

1920’lerin ortasından başlayarak 1940’lara dek süren ve cazın altın çağı sayılan swing döneminde cazın sadece dinlemek amacıyla değil, dans içinde var olduğunu savunan Lindy Hop, Harlem kökenli ve Afro – Amerikan bir sokak dansı türüdür. Lindy Hop’un swing danslarının en yaygın hali olduğunu söylersek hata yapmış olmayız.

Hem dansı, hem de müziği ile 20. yüzyılın en büyük ve en popüler caz akımı olarak kabul edilen Swing hareketi, Harlem’den ve Savoy’dan tüm Amerika’ya, oradan da Hollywood filmleri aracılığıyla tüm dünyayı sarmıştı.

1945’ten itibaren etkinliğini yitirmiş gibi gözükse de son yıllarda bu dans yeniden popüler olmaya başladı.
Eğer sizde geçmişlerin bu popüler dansını yeniden keşfetmek ve fark yaratmak istiyorsanız Nar Sanat Eğitim Kursu’nda yakında bu dans ile buluşabileceksiniz.

Detaylı bilgi ve iletişim için TIKLAYINIZ…