Yazılar

Hocamız Erkan Başa, Sertab Erener İle Birlikte Sahnede

Sertab Erener 7 Nisan’da Instagram hesabından yayınladığı Tek başına şarkısının karaokesi ile hayranlarına çağrıda bulunmuştu.

Erener çağrısında “Bakalım kimler iyi şarkı söylüyor? #Tekbaşına hastagi ile videolarınızı bekliyorum. Videonun tamamına profilimdeki Youtube hesabımdan ulaşabilirsiniz.” derken video gönderenlere sürprizleri olacağını da dile getirmişti.

7 Nisan’daki bu çağrının ardından Erener’e hayranlarından video yağdı. Hocamız Erkan Başa’da Erener’in çağrısını cevapsız bırakmadı.

İşte hocamız Erkan Başa’nın o videosu:

Videoları değerlendiren ve aralarından Nar Sanat Eğitim Kursu‘nda şan, ses terapisi ve piyano eğitmenliğinin yanı sıra eğitmen koordinatörlüğü görevini de üstlenen hocamız Erkan Başa‘nın da içinde olduğu 10 ismi seçen Sertab Erener, sözünde durarak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı.

Öncelikle seçilen videolardan bir kolaj oluşturarak bir klip hazırlayan Erener, videonun sonunda da şarkıyı kendisi seslendirdi. Erener’in sürprizi bununla da sınırlı kalmadı.

İşte Erener’in o videosu:

31 Temmuz akşamı Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen Sertab’ın Oda Müziği ve Sertab Show konserinde de konsere gelebilen kişilerle sahneye çıkan Erener, konser öncesinde provalar aldı ve zaman geçirdi. Daha sonra da bu çalışmayı karografiye ekleyen Erener hem seyircilerine hem de çağrısına yanıt verip ön plana çıkan hayranlarına sürpriz yapmış oldu.

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen konserde hocamız Erkan Başa da performansıyla dudak ısırttı.

BAŞA: BU İŞ BÖYLE YAPILIR!
Sertab Erener’in hayranı olduğunu belirten hocamız Erkan Başa ” Kendisini zaten çok seviyordum. Herkesin küçük büyük hayalleri vardır. Benim de aslında Sertab Erener ile sahneye çıkmak gibi bir hayalim hep olmuştu. Bunu da sayesinde Harbiye’de gerçekleştirdim. Çok içten, egosuz ve sıcak kanlı bir insan olduğunu gözlerimle de görmüş oldum. Kendisine zaten teşekkür etmiştim. Fakat yine tekrar her şey için teşekkür etmek istiyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Kendi mesleğim de olmak üzere bu işin böyle olması gerektiğini bana bir kez daha göstermiş oldu.”

Nar Sanat Ailesi olarak; Erkan Başa hocamıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.