güvencesiz hayatlar

güvencesiz hayatlar konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. güvencesiz hayatlar konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. güvencesiz hayatlar konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri güvencesiz hayatlar konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

gezici festivali narsanat
27 Kasım-3 Aralık’ta Ankara, 4-7 Aralık’ta Bursa ve 9-10 Aralık’ta Kastamonu’da düzenlenecek Gezici Festival’in bu yılki teması ‘Güvencesiz Hayatlar’ olacak. Bu başlık altında ekonomik istikrarsızlık ve iş güvencesizliği, kısaca ‘güvencesiz hayat’ koşullarına odaklanan filmler gösterilecek.

'Güvencesiz Hayatlar'a dair filmler Gezici Festival'de

 

Ankara Sinema Derneği’nin Kültür Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlediği Gezici Festival, 21’inci yolculuğuna hazırlanıyor. 27 Kasım-10 Aralık tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak festival, her yıl olduğu gibi Ankara’dan yola çıkacak. 27 Kasım-3 Aralık’ta başkentteki gösterimlerinin ardından, 4-7 Aralık tarihleri arasında Bursa’ya konuk olacak. Gezici Festival yolculuğunu, 9 – 10 Aralık’ta Kastamonu’da tamamlayacak.