Güngören satranç kursları

Güngören satranç kursları konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Güngören satranç kursları konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Güngören satranç kursları konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Güngören satranç kursları konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Nar Sanat Eğitim Kursu verdiği eğitimlere Ekim ayından itibaren bir yenisini daha ekliyor.

Mantıklı düşünme yeteneğini geliştiren, sabırlı olmayı, sorumluluk almayı, sorunlarla baş etmeyi, zihinsel ve fiziksel enerjiyi verimli kullanmayı öğreten satranç, bütün bunların yanı sıra yaratıcılığa, ileri düşünmeye ve beyin fırtınası yapmaya da olanak sağlıyor.

Yapılan araştırmalar satranç oynayan çocukların zekasının geliştiğini ortaya koyuyor. Eş zamanlı çoklu düşünmeye önem veren satrancın planlı, programı ve disiplinli olmayı öğrettiğini işaret eden uzmanlar, bu kazanımlar sayesinde çocuğun öz güveninin geliştiğini de hatırlatıyor.

Bütün bunların ışığı altında velilerimizden gelen yoğun istek üzerin öğrencilerimizle satrancı buluşturmaya karar verdik.

Nar Sanat Eğitim Kursu‘nda haftada 1 gün 40’ar dakikalık iki ders saati şeklinde çocuklarınızı satranç ile buluşturabilirsiniz.

Yaş grupları 4-6, 6-9 ve 9-12 olarak belirlenecek ve 6 ya da 8 öğrenci ile sınırlandırılacaktır.

Detaylı bilgi ve iletişim için TIKLAYIN…