Friedrich Nietzsche

Friedrich Nietzsche konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Friedrich Nietzsche konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Friedrich Nietzsche konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Friedrich Nietzsche konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Altkat Sanat Tiyatrosu, İKSV tarafından verilen Gülriz Sururi-Engin Cezzar teşvik ödülü desteğiyle üretilen Friedrich Nietzsche’nin “Böyle Buyurdu Zerdüşt” eserini sahneye uyarladı.

Oyun, 12 Ekim’de Kadıköy’deki Altkat Sanat Tiyatrosu’nda prömiyerini yapacak. Altkat Sanat’ın performansif yorumu, günümüz dünyasına gelen Zerdüşt’ün bu toplumun bireyleri ile yüzleşmesini çarpıcı bir şekilde gözler önüne seriyor.

Zerdüşt, yozlaşmış ilişki biçimini gördükçe acı çekse de toplumun dikkatini kendine çevirmesini ve hayatı, sorgulamadan devraldığımız gelenekleri, saf kalmanın inceliklerini anlatıyor.

Oyunu Müge Saut uyarlayıp yönetirken sahnede Nevzat Süs, Özlet Ezgi, Selver Çavuş, Esra Kucur, Gizem Özgün, Müge Saut yer alıyor.

Altkat Sanat Tiyatrosu’nun sahnelediği “Böyle Buyurdu Zerdüşt”, İstanbul’un ardından ilk olarak Ankara, Eskişehir ve İzmir seyircisinin beğenisine sunulacak.