eskişehir büyükşehir belediye senfoni orkestrası

eskişehir büyükşehir belediye senfoni orkestrası konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. eskişehir büyükşehir belediye senfoni orkestrası konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. eskişehir büyükşehir belediye senfoni orkestrası konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri eskişehir büyükşehir belediye senfoni orkestrası konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın bu haftaki konuğu genç piyano sanatçısı Mertol Demirelli oldu. Demirelli, piyano notaları ile Eskişehirli sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

2002 yılında kurulan Türkiye’de büyük bir üne kavuşan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın bu haftaki konuk sanatçısı Mertol Demirelli oldu. Roberto Gianola’nın orkestra şefliğini yaptığı konserde genç sanatçı Mertol Demirelli ve Senfoni Orkestrası Eskişehirlilere müzik ziyafeti verdi. Beethoven’ın Piyano Konçertosu’nu başarılı bir şekilde seslendiren Demirelli ve Senfoni Orkestrası, konser sonunda ayakta alkışlandı.
Senfoni Orkestrası’nın gelecek hafta programında ise konuk solist Nicolas Koeckert sahne alacak. 8 Şubat Cuma saat 20.00’de Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda gerçekleştirilecek konserin orkestra şefi ise Ender Sakpınar olacak.