Düğün Dansı eğitimi

Düğün Dansı eğitimi konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Düğün Dansı eğitimi konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Düğün Dansı eğitimi konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Düğün Dansı eğitimi konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Peri masallarındaki gibi bir düğün organize ettiniz ancak bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsunuz. Şimdiden gelinliğiniz, düğününüzü yapacağınız yer, tüm davetliler ve diğer tüm detaylar belli. Peki ama hayatınızın en özel gününde sevdiklerinizi büyüleyecek bir dansa ne dersiniz?

Önceden hazırlanarak düğününüz de tüm davetlileri şaşırtacak hoş bir sürprize eşinizle birlikte imza atabilirsiniz.

Nar Sanat Eğitim Kursu size bu konuda desteğe hazır. Düğün dansı eğitmeni Kamuran Terzioğlu davetlilerinizi şaşırtabileceğiniz ve fark yaratabileceğiniz dansları size sunuyor.

6 saatlik çifte özel paket programda Tango, Salsa, Vals, Bachata, Samba, Lambada, Rumba, Cha Cha ve Folklor dansları üzerine çiftin isteği üzerine eğitim veriliyor.

Toplamda KDV dahil 600 TL gibi bir ücretle zihinlere kazınacak ve hayatınız boyunca unutamayacağınız bir düğün dansını gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu için 0212 570 80 80 – 0212 570 80 98 ve 0530 880 71 80 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Düğün Dansı Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ÖN KAYIT formunu doldurabilirsiniz.

ÖN KAYIT


Düğün Dansı Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ÖN KAYIT formunu doldurabilirsiniz.

ÖN KAYIT