Damon Belanger

Damon Belanger konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Damon Belanger konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Damon Belanger konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Damon Belanger konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Hemen hemen her gün yanından çekmemize rağmen farkına varmadığımız objelere yaptığı gölgelendirme çalışmasıyla dikkatleri çekmeyi başaran Damon Belanger, hayal gücümüzün sınırlarını zorluyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde Damon Belanger, 20 objeye yaptığı gölgelendirme çalışmasıyla sanat dünyasının gündemine oturmayı başardı.

Posta kutusuna korkunç bir canavarın, bisiklet parkına çiçeklerin gölgesini çizen Belanger yaptığı çalışmalarla ilgili olarak “Bu gölgeler sıradan, dünyevi objelere yaşayan bir ruh veriyor ve böylece insanlar gündelik hayatlarında biraz olsun eğlenebiliyor.” yorumunda bulunuyor.