Cordile di Francesco

Cordile di Francesco konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Cordile di Francesco konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Cordile di Francesco konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Cordile di Francesco konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Ferzan Öztepek İtalya’nın en önemli kültür sanat etkinliklerinden biri olan Cordile di Francesco ‘nun onur konuğu olacak.

İtalya’nın en önemli kültür ve sanat etkinliklerinden biri olan Cortile di Francesco’nun 40’ıncı yılındaki ‘Onur Konuğu’ Ferzan Özpetek. Cortile di Francesco, ‘Farklılıklar’ olarak belirlenen 2018 yılı temasıyla etkinlik, tiyatro ve sinema, mimarlık ve tasarım, ekonomi, gazetecilik ve güncel olaylar olmak üzere 6 bölümden oluşuyor.

İtalya’nın başarılı, söz sahibi ve öncü olan  isimleri 21 – 22 Eylül’de Perugia yakınlarındaki Assisi’de etkinlik kapsamında farklı sektörlerle ve katılımcılarla buluşacak.

İtalya’da gerçekleştirildiği tarihlerde gündem oluşturan ve uzun süre konuşulan etkinliklerden biri olan  Cortile di Francesco’, da Ferzan Özpetek, ‘Açık yürekli Ferzan Özpetek Sineması’ başlığıyla yer alacak.