çoban ressam

çoban ressam konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. çoban ressam konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. çoban ressam konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri çoban ressam konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 55’incisi gerçekleştirilecek Uluslararası Antalya Film Festivali, 29 Eylül’deki açılış öncesi anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Festivalin sanatsal afişine de imza atan dünyaca ünlü ressam Ahmet Güneştekin ve ‘Çoban Ressam’ olarak adını duyuran Sinan Demir, 28 Eylül’de çocuklarla birlikte Antalya’nın Korkuteli İlçesi’nde Ulucak İlköğretim Okulu’nun duvarını boyayacak.

Çocuklara özel gösterim
Bu yıldan itibaren sanatçıların eserlerini afişine taşıyacak olan festival, Ahmet Güneştekin’in 2015 yılında Venedik Bienali’nde sergilendiğinde büyük ses getiren ‘Adem ile Havva’ serisinden bir tablosunu festivalin sanatsal afişine taşımıştı. Boyama etkinliğinin ardından çocuklar, festivali çocukların ayağına getiren Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin önemli projesi Festival Tırı’yla sinema keyfi yaşayacak.