Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi

Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Başkentin en önemli sanat merkezlerinden Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi, yeni sanat dönemine hazırlanıyor. Elektrik aksamından havalandırmasına çok kapsamlı tadilatın gerçekleştirildiği Merkez, açılışını 20. Yıl kutlamaları ile yapacak.

Başkentin en önemli sanat merkezlerinden Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi (ÇSM), yeni sanat dönemine hazırlanıyor. Elektrik aksamından havalandırmasına çok kapsamlı tadilatın gerçekleştirdiği Merkez, açılışını 20. Yıl kutlamaları ile yapacak.

Ankaralılara yıllarca su deposu olarak hizmet veren yapının yerine yapılan ve o günden buyana Ankara’da sanatın merkezi haline gelen ÇSM, her yıl yüzlerce etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Dünyaca ünlü sergilerin yanı sıra konferanslardan konserlere, sergilerden film gösterimine birçok etkinliğin gerçekleştirildiği Merkez’de yeni sanat sezonu öncesi çok kapsamlı tadilat başlatıldı. Aydınlatmaları ve elektrik aksamı yenilenen ÇSM’de sanat etkinliklerine tahsis edilen 4 katta boyama işlemi de gerçekleştiriliyor. 2 çok amaçlı salonu ve 5 sergi salonu bulunan ÇSM, önceki yıl 325 etkinliğe ev sahipliği yaptı. Yıl boyu 120 bin 347 kişiyi sanatla buluşturan ÇSM’de 52 sergi, 130 film gösterimi, 45 konser, 21 tiyatro gösterimi yapıldı.

Nitelik ve niceliğini artırarak tiyatro, sinema, resim, müzik, fotoğraf alanının önemli isimlerini ağırlamayı hedefleyen Çağdaş Sanatlar Merkezi, sosyal kültürel etkinliklerin de yine bir numaralı adresi olacak.