Çağrı Kılıçcı

Çağrı Kılıçcı konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Çağrı Kılıçcı konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Çağrı Kılıçcı konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Çağrı Kılıçcı konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Ünlü foto muhabir olan Çağrı Kılıçcı’nın objektifinden çıkan “Ateşin Birleştiren Gücü” adlı fotoğraf sergisi, sanatseverlerini bekliyor.

Gedik Holding, sanayinin ekmeği kaynak ve döküm alanlarındaki 55 yıllık tecrübesini gelecek nesillere taşımak, Türk ekonomisinin olmazsa olmazı üretimin gücünü ve önemini vurgulamak üzere düzenlediği fotoğraf sergisiyle karşınızda!

Ateşin birleştiren gücünden ilham alan ve aynı adla sunulan fotoğraf sergisi, deneyimli foto muhabiri Çağrı Kılıçcı’nın objektifinden çıkan 24 fotoğraftan oluşuyor. Serginin ana teması ateş, mesajı üretim.

Geçmişi inşa eden ateş, bugünü biçimlendirirken geleceğe de ayna tutuyor. İnsanı, emeği, üretimi ateşin etrafında birleştiren fotoğraflar, holdingin “hayat için” sloganına vurgu yapıyor.