Yazılar

Nar Sanat Eğitmenleri Ses Çalıştayı’na Katıldı

Geçtiğimiz aylarda Marmara Üniversitesi tarafından gelenekselleştirilen Ses Çalıştayı’na Nar Sanat Eğitim Kursu’nda Şan, Ses Terapisi ile Piyano eğitmenliği yapan aynı zamanda eğitmen koordinatörlüğü görevini üstlenen Erkan Başa ve piyano ve solfej eğitmeni Burcu Işıl Oğuz katıldı.

Doç. Dr. Tülin Malkoç, Prof. Mesut İktu ve Prof. Dr. Ahmet Şükrü Özdemir’in koordinatörlüğünde organize edilen Ses Çalıştayı’nda Türk ve yabancı bestecilerin eserlerinin söz ve ses uyumu, sesin önemi, eğitimi ve ergenlik dönemi, ses eğitimi metotlarında türler, müzikaller ve klasik ses eğitiminde kullanılan sesin farkılıkları, ses renkleri ve ses renklerinin saptanmasında dikkat edilmesi gereken faktörler ile ses eğitimi ve bedensel farkındalık ilişkisi ele alındı.

Marmara Üniversitesi tarafından gerçekleşen bu önemli ve özel çalıştayda hocalarımız Erkan Başa ve Burcu Işıl Oğuz da sertifika almaya hak kazandı.

6 Kasım Atamın İzinde Programı

ataturk

ATAMIZIN İZİNDE

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü anma programında eğitmenlerimizin ve öğrencilerimizin hazırlamış olduğu dinleti izleyicisi ile buluşuyor. Atatürk’ün sevdiği şarkılarında yer aldığı program 6 Kasım 2015 tarihinde Saat:19:00’da Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Merkezi’ne ait Nar Sahnesi’nde.

Öğrencilerimiz:

1) Mina Fırıncı

2)Deniz Balcı

3) Meral Eren

4) Tan Onur

5)Ege Yılmaz

6)Melisa Kaya

7)Alp Deniz

8)Cansu Nur Kılıç

9)Burcu Bozkurt

10)Mert Güneş

11) Meriç Gülcan

12) Deniz Kaplan

13)Aslı Demirok

14) Azra Dayıoğlu

15)İdil Deniz Bakır

16)Alp Kavaklı

17) Nil Sahra Aksal

18) Mina Bayhoca

19)Aysara Özenç

SOLİSTLER

Erkan BAŞA

Burcu Işıl OĞUZ

EĞİTMENLERİMİZ

Aslı GÜRBÜZ

Burcu Işıl Oğuz

Caner ŞAHİN

Erkan BAŞA

Hüseyin MAN

Murat  HASGÜN

Özgür ORUÇOĞLU

Reşat TOKATLI

Zuhal SEVİM

Sena SEVİM