bostancı kültür merkezi

bostancı kültür merkezi konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. bostancı kültür merkezi konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. bostancı kültür merkezi konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri bostancı kültür merkezi konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

15 yıl sonra Emsemble Rustavi İstanbul’da derin ve köklü kültür elçiliği yapan efsane dans topluluğu Gürcistan Devlet Halk Dansları “RUSTAVİ”, Özel Nar Sanat’ın aracılığıyla  İstanbul’da sevenleriyle buluşacak.

50 kişilik efsane kadro ve 10 müzisyen canlı performansları ile Türkiye’de Kafkas Dansı aşıklarını buluşturuyoruz. Bu organizasyonun anlaşmasını imzaladık ve 3 Şubat 2018 Cumartesi saat 20.00’de Bostancı Gösteri Merkezi’ne hepinizi bekliyoruz.

Dünyanın en köklü kültürüne sahip milletlerden biri olan Gürcülerin dans ve şarkılarının hayranı olan çok ciddi bir kitle var. Bu kitleyi de memnun etmek, hem de hayatını bu kültüre ve sanata adamış efsaneleri biraz daha yakından solumak, bizlere iyi gelecek diye düşünüyoruz.

Bilet ve detaylı bilgi için TIKLAYINIZ…