Yazılar

Bilkent Kitap Günleri kapılarını açtı

50’ye yakın yayınevinin katılımıyla düzenlenen Bilkent Kitap Günleri, Ankaralılarla buluştu. Bilkent Center açık otoparkında organize edilen etkinlik sürpriz yazar katılımları, söyleşi ve imza günleriyle renkleniyor.

26 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Bilkent Kitap Günleri kapılarını açtı. Bilkent Center’ın açık otoparkında kurulan kapalı çadırda 50’ye yakın yayınevi okuyucularıyla buluştu. Sürpriz yazarların ve sahafların katılımlarıyla renklenen etkinlikte okuyucular hem büyük indirimlerle buluşuyor hem de imza günleriyle sevdikleri yazarlarla tanışabilme şansına sahip oluyor. Kitaba dair her şeyin Ankaralılarla buluştuğu Bilkent Kitap Günleri bu yıl ilk kez organize ediliyor.

ÜCRETSİZ ZİYARET EDİLİYOR
Aralarında Alfa, Koridor, Tudem, Beyaz Balina, Martı, Indigo, Hece yayınevlerinin yer aldığı ve Yunus Günçe gibi ünlü isimlerin de bulunacağı 100’ün üzerinde yazar, imza günü ve söyleşilerle okuyucularla bir araya geliyor. Okumayı seven herkesin ilgi duyacağı dev etkinlik, 4 Kasım’a kadar 10.00-20.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.