Şunun için etiket arşivi: beylikdüzü tüyap

TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı 4 Kasım Cumartesi Günü kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuar 12 Kasım Pazar günü sona erecek.

Tüyap İstanbul Kitap Fuarına yurt içinden ve yurt dışından pek çok yayın evi katılım sağlıyor. Yayın evlerinin yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşları da Tüyap İstanbul Kitap Fuarındaki yerlerini aldılar.

Her yaştan insanın ilgi gösterdiği, merakla takip ettiği TÜYAP 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, birçok değerli yazar, çizer ve yayıncıyla vatandaşları buluşturuyor.

FUARA GİRİŞ ÜCRETİ NE KADAR?

TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı öğrenci, öğretmen, emekli ve engellilere ücretsiz olarak hizmet veriyor.Diğer ziyaretçiler için ise fuar giriş ücreti sadece 5 TL.

HANGİ SAATLERDE ZİYARETE AÇIK?

İstanbul Kitap Fuarını ziyaret etmediyseniz, ziyaret etmek için sadece 2 gününüz kaldı. 11 Kasım Cumartesi günü sabah 10.00’da açılan TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı akşam ise 20.00’de kapılarını kapatıyor.

12 Kasım Pazar günü ise 10:00’da açılan fuar, 19.00’da kapanış yapacak.

TÜYAP KİTAP FUARINA NASIL GİDİLİR?

TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır. Özel araçlarıyla gitmek isteyen vatandaşlar için TÜYAP, Eski Hadımköy Yolu Caddesi’nde E-5 karayolu üzerinde kalmaktadır. Metrobüs ile gitmek isten vatandaşlar ise “Beylikdüzü TÜYAP” durağında inmeleri gerekmektedir.