benlik süreci

benlik süreci konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. benlik süreci konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. benlik süreci konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri benlik süreci konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Şehrin popüler mekanlarından biri olan Setup, bu kez ressam Sedef Gali’nin küratörlüğünde hazırlanan “Benlik Süreci” adlı sergiye ev sahipliği yapıyor. 13 farklı sanatçının yer aldığı, bahara özel sanat projesinde, her sanatçı benlik arayışını kendine özgü üslubuyla eserlerine yansıtıyor.

1 Mart’dan itibaren Setup’da sanat severlerlerin beğenisine sunulan sergi, Mayıs ayına kadar devam edecek.

Kabataş Setüstü’nde yer alan ve “Mahalle Cafesi” konseptiyle kısa sürede şehrin en popüler duraklarından biri olan Setup, ressam Sedef Gali küratörlüğünde hazırlanan “Benlik Süreci” adlı sergiyle genç sanatçılara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Bu kez 13 farklı isim, kendi sanat yolculuğundaki benlik arayışına odaklanarak, bu serüveni kendine özgü renk ve dokularla eserlerine yansıtıyor.