aysel aydın

aysel aydın konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. aysel aydın konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. aysel aydın konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri aysel aydın konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

özgür ressamlar sokakta
Özgür Ressamlar Derneği’ni kuran Zafer Yörük ve Aysel Aydın, İstanbul Avcılar’da sokakta resim yapmaya başladı.

Özgür Ressamlar Derneği Zafer Yörük Aysel Aydın

Halkın resim sanatına daha fazla ilgi göstermesi için Özgür Ressamlar Derneği’ni kuran Zafer Yörük ve Aysel Aydın, İstanbul Avcılar’da sokakta resim yapmaya başladı.

Yoldan geçenlerin durup kendilerini ilgi ile izlediklerini belirten Yörük, “Tanıtamadığımız resmi halkın ayağına getirdik. İnsanları resme götüremeyince, biz de resim sanatını insanlara getirdik” dedi. Kısa süre önce Özgür Ressamlar Derneği’ni kurduklarını ifade eden Yörük ve Aydın, İstanbul’da yaşayanlara resim sanatını daha fazla sevdirmek veya merak edenleri bu sanata çekmek için ilçede trafiğe kapalı Marmara Caddesi’ne tuval ve boyalarını taşıyarak sokakta resim yapmaya başladıklarını söyledi.