atatürk’ün yaşadığı evler

atatürk’ün yaşadığı evler konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. atatürk’ün yaşadığı evler konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. atatürk’ün yaşadığı evler konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri atatürk’ün yaşadığı evler konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

1881 yılında Selanik’te dünyaya gözlerini açan ulu önder Atatürk’ün 1938 yılında Dolmabahçe Sarayı’nda gözlerini yumana kadar geçen zamanda yaşadığı evlerin resimlerinin yer aldığı sergi, ziyaretçilerini ağırlıyor.

Atatürk’ün yaşadığı evlerin fotoğraflarının yer aldığı sergi, Marmara Park AVM’de bugün açıldı. 22 Kasım’a kadar ziyaret edilecek sergi, Atatürk’ün hayatına dair ipuçları sunuyor. Atatürk’ün mütevazı hayatını da göz önüne seren sergi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası dahil iki hafta boyunca sergilenmeyi planlıyor.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası dâhil iki hafta boyunca sergilenecek sergi Marmara Park AVM’de zemin katında görülebilecek.