Antalya Devlet Senfoni Orkestrası

Antalya Devlet Senfoni Orkestrası konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Antalya Devlet Senfoni Orkestrası konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Antalya Devlet Senfoni Orkestrası konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Antalya Devlet Senfoni Orkestrası konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Antalya Devlet Senfoni Orkestrası‘nın (ADSO) konserler dizisi kapsamında Fransız sanatçı Svetlin Roussev, kemanıyla klasik müziksevenleri büyüledi.

Antalya Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu‘ndaki konserde, orkestrayı, şef Ohuzhan Kavruk yönetti. Fransa Radyo Orkestrası ve Seul Filarmoni Orkestrası’nın başkemancısı Svetlin Roussev solist sanatçı olarak sahneye çıktı. Fransız sanatçı, Çaykovski’nin keman konçertosu ‘Op. 35’den ‘Allegro moderato-Moderato assai’, ‘Canzonetto Andante’, ‘Finale Allegro vivacissimo’ adlı bölümleri kemanıyla yorumladı.

Konserin ikinci bölümünde ise şef Ohuzhan Kavruk yönetimindeki orkestra, Çaykovski’nin ‘6. Senfoni, Op. 74 (Patetik)’ adlı eserini seslendirdi.