aday

aday konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. aday konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. aday konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri aday konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Bu yıl 60’ıncısı düzenlenecek olan Grammy Ödülleri, müzik dünyasında heyecan yarattı. Kıyasıya bir rekabet söz konusu

Bugün (28 Ocak 2018) tarihinde gerçekleşecek olan 2018 Grammy Ödülleri’nin sunuculuğunu ünlü show yıldızı James Corden üstleniyor. Bu özel geceye müzik dünyasının dev isimleri bir araya toplanacak.

Bugün gerçekleşecek 2018 Grammy ödül töreninde; Lady Gaga, Jay-Z, Bruno Mars, Lorde, Lana Del Rey, Leonard Cohen, Metallica, Gorillaz, Calvin Harris gibi müzik dünyasından isimler yarış halinde olacak.

İşte 2018 Grammy Ödülleri aday listesi:

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ YILIN ALBÜMÜ

“Awaken, My Love!” — Childish Gambino

“4:44” — Jay-Z

“DAMN.” — Kendrick Lamar

“Melodrama” — Lorde

“24K Magic” — Bruno Mars

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ YILIN ŞARKISI

“Despacito” — Ramón Ayala, Justin Bieber, Jason “Poo Bear” Boyd, Erika Ender, Luis Fonsi, Marty James Garton (Luis Fonsi and Daddy Yankee featuring Justin Bieber)

“4:44” — Shawn Carter and Dion Wilson (Jay-Z)

“Issues” — Benny Blanco, Mikkel Storleer Eriksen, Tor Erik Hermansen, Julia Michaels, Justin Drew Tranter (Julia Michaels)

“1-800-273-8255” — Alessia Caracciolo, Sir Robert Bryson Hall II, Arjun Ivatury, Khalid Robinson (Logic featuring Alessia Cara and Khalid)

“That’s What I Like” — Christopher Brody Brown, James Fauntleroy, Philip Lawrence, Bruno Mars, Ray Charles McCullough II, Jeremy Reeves, Ray Romulus, Jonathan Yip (Bruno Mars)

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ EN İYİ YENİ SANATÇI

Alessia Cara

Khalid

Lil Uzi Vert

Julia Michaels

SZA

Pop

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ EN İYİ SOLO POP PERFORMANSI

“Love So Soft” — Kelly Clarkson

“Praying” — Kesha

“Million Reasons” — Lady Gaga

“What About Us” — Pink

“Shape of You” — Ed Sheeran

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ YILIN KAYDI

“Redbone” — Childish Gambino

“Despacito” — Luis Fonsi and Daddy Yankee featuring Justin Bieber

“The Story of O.J.” — Jay-Z

“HUMBLE.” — Kendrick Lamar

“24K Magic” — Bruno Mars

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ EN İYİ VOKAL POP ALBÜMÜ

“Kaleidoscope EP” — Coldplay

“Lust for Life” — Lana Del Rey

“Evolve” — Imagine Dragons

“Rainbow” — Kesha

“Joanne” — Lady Gaga

“÷” — Ed Sheeran

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ EN İYİ GRUP POP PERFORMANSI

“Something Just Like This” — The Chainsmokers and Coldplay

“Despacito” — Luis Fonsi and Daddy Yankee featuring Justin Bieber

“Thunder” — Imagine Dragons

“Feel It Still” — Portugal. The Man

“Stay” — Zedd and Alessia Cara

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ EN İYİ DANS/ELEKTRONİK ALBÜM

Migration — Bonobo

3-D The Catalogue — Kraftwerk

Mura Masa — Mura Masa

A Moment Apart — Odesza

What Now — Sylvan Esso

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ EN İYİ ROCK PERFORMANSI

“You Want It Darker” — Leonard Cohen

“The Promise” — Chris Cornell

“Run” — Foo Fighters

“No Good” — Kaleo

“Go To War” — Nothing More

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ EN İYİ ALTERNATİF MÜZİK ALBÜMÜ

Everything Now – Arcade Fire

Humanz – Gorillaz

American Dream – LCD Soundsystem

Pure Comedy – Father John Misty

Sleep Well Beast – The National

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ EN İYİ COUNTRY ALBÜMÜ

Cosmic Hallelujah — Kenny Chesney

Heart Break — Lady Antebellum

The Breaker — Little Big Town

Life Changes — Thomas Rhett

From A Room: Volume 1 — Chris Stapleton

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ EN İYİ ROCK ALBÜMÜ

Emperor Of Sand – Mastodon

Hardwired…To Self-Destruct – Metallica

The Stories We Tell Ourselves – Nothing More

Villains – Queens Of The Stone Age

A Deeper Understanding – The War On Drugs

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ EN İYİ AMERİCANA ALBÜMÜ

Southern Blood — Gregg Allman

Shine On Rainy Day — Brent Cobb

Beast Epic — Iron & Wine

The Nashville Sound — Jason Isbell And The 400 Unit

Brand New Day — The Mavericks

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ EN İYİ RAP ALBÜMÜ

4:44 — JAY-Z

DAMN. — Kendrick Lamar

Culture — Migos

Laila’s Wisdom — Rapsody

Flower Boy — Tyler, The Creator

2018 GRAMMY ÖDÜLLERİ EN İYİ PRODÜKTÖR

Calvin Harris

No I.D.

Greg Kurstin

Blake Mills

The Stereotypes

 

75. Altın Küre Ödülleri’nin kazananları belli olduktan hemen sonra 71. BAFTA Ödülleri’nin(İngiliz Akademisi Film Ödülleri) adayları da açıklandı.

Oscar Ödüllerinin habercileri olarak kabul edilen 75. Altın Küre Ödülleri ve 71. BAFTA Ödülleri, film dünyası için önemli bir yere sahip.

Oscar Ödülleri’ne giden yolda kimlerin 71. BAFTA Ödülleri’nden heykelciklerle evine döneceği merak ediliyor.

75. Altın Küre Ödülleri’ne 7 dalda aday olduktan sonra, eve En İyi Yönetmen ve En İyi Müzik ödülleriyle dönen The Shape Of Water (Suyun Sesi), 2018 BAFTA Ödülleri’nde 12 dalda aday oldu.

Darkest Hour, 9 dalda 71. BAFTA Ödülleri’ne aday olurken, 75. Altın Küre Ödülleri’nden aldığı 4 ödül ile zaferle çıkan Three Billboards Outside Ebbing, Missouri da 9 adaylıkla iddialı filmlerden biri oldu.

İŞTE 71. BAFTA ÖDÜLLERİ (2018 BAFTA ÖDÜLLERİ) ADAYLARI

En İyi Film

Call Me By Your Name
Darkest Hour
Dunkirk
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

En İyi İngiliz Filmi

Darkest Hour
The Death Of Stalin
God’s Own Country
Lady Macbeth
Paddington 2
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Bir İngiliz Yazar, Yönetmen ya da Yapımcının İlk Filmindeki Üstün Başarı

The Ghoul Gareth Tunley
I An Not A Witch
Jawbone
Kingdom Of Us
Lady Macbeth

En İyi İngiliz Dilinde Olmayan Film

Elle
First They Killed My Father
The Handmaiden
Loveless
The Salesman

En İyi Belgesel

City Of Ghosts
I Am Not Your Negro
Icarus
An Inconvenient Sequel
Jane

En İyi Animasyon Film

Coco
Loving Vincent
My Life As A Courgette

En İyi Yönetmen

Denis Villeneuve – Blade Runner 2049
Luca Guadagnino – Call Me By Your Name
Christopher Nolan – Dunkirk
Guillermo del Toro – The Shape Of Water
Martin McDonagh – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

En İyi Özgün Senaryo

Get Out – Jordan Peele
I, Tonya – Steven Rogers
Lady Bird – Greta Gerwig
The Shape Of Water – Guillermo del Toro, Vanessa Taylor

En İyi Uyarlama Senaryo

Call Me By Your Name – James Ivory
The Death Of Stalin – Armandp Iannucci, Ian Martin, David Schneider
Film Stars Don’t Die In Liverpool – Matt Greenhalgh
Molly’s Game – Aaron Sarkin
Paddington 2 – Simon Farnaby, Paul King

En İyi Kadın Oyuncu

Annette Bening – Film Stars Don’t Die In Liferpool
Frances McDormand – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Margot Robbie – I, Tonya
Sally Hawkins – The Shape Of Water
Saoirse Ronan – Lady Bird

En İyi Erkek Oyuncu

Daniel Day-Lewis – Phantom Thread
Daniel Kaluuya – Get Out
Gary Oldman – Darkest Hour
Jamie Bell – Film Stars Don’t Die In Liverpool
Timothee Chalamet – Call Me By Your Name

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

Allison Janney – I, Tonya
Kristin Scott Thomas – Darkest Hour
Laurie Metcalf – Lady Bird
Lesley Manville – Phantom Thread
Octavia Spencer – The Shape Of Water

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

Christopher Plummer – All The Money In The World
Hugh Grant – Paddington 2
Sam Rockwell – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Willem Dafoe – The Florida Project
Woody Harrelson – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

En İyi Özgün Müzik

Blade Runner 2049 – Benjamin Wallfisch, Hans Zimmer
Darkest Hour, Dario Marianelli
Dunkirk – Hans Zimmer
Phantom Thread – Jonny Greenwood
The Shape Of Water – Alexandre Desplat

 

En İyi Görüntü Yönetmeni

Roger Deakins – Blade Runner 2049
Bruno Delbonnel – Darkest Hour
Hayte van Hoytema – Dunkirk
Dan Laustsen – The Shape Of Water
Ben Davis – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

En İyi Kurgu

Baby Driver – Jonathan Amos, Paul Mavchliss
Blade Runner 2049 – Joe Walker
Dunkirk – Lee Smith
The Shape Of Water – Sidney Wolinsky
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – Jon Gregory

En İyi Yapım Tasarımı

Beauty And The Beast – Sarah Greenwood, Katie Spencer
Blade Runner 2049 – Dennis Gassner, Alessandra Querzola
Darkest Hour – Sarah Greenwood, Katie Spencer
Dunkirk – Nathan Crowley, Gary Fettis
The Shape Of Water – Paul Austerberry, Jeff Melcin, Shane Vieau

En İyi Kostüm Tasarımı

Bauty And The Beast – Jacqueline Durran
Darkest Hour – Jacqueline Durran
I, Tonya – Jennifer Johnson
Phantom Thread – Mark Bridges
The Shape Of Water – Luise Sequeira

En İyi Makyaj ve Saç Tasarımı

Blade Runner 2049 – Donald Mowat, Kerry Warn
Darkest Hour – David Malianoswki, Ivana Primorac, Lucy Sibbick, Kazuhiro Tsuji
I, Tonya – Deborah La Mia Denaver, Adruitha Lee
Victoria & Abdul – Daniel Philips
Wonder – Naomi Baksted, Robert A. Pandini, Arjen Tuiten

En İyi Ses

Baby Driver – Tim Cavagin, Mary H. Ellis, Julian Slater
Blade Runner 2049 – Ron Bartrett, Doug Hemphill, Mark Mangini, Mac Ruth
Dunkirk – Richard King, Gregg Landaker , Gary A. Rizzo, Mark Wingarten
The Shape Of Water – Christian Cooke, Glen Gauthier, Nathan Robitalle, Brad Zoern
Star Wars: The Last Jedi – Ren Klyve, David Parker, Michael Semanick, Stuart Wilson, Matthew Wood

En İyi Görsel Efekt

Blade Runner 2049 – Gerd Nefzer, John Nelson
Dunkirk – Scott Fisher, Andrew Jackson
The Shape Of Water – Dennis Berardi, Trey Harrell, Kevin Scott
Star Wars: The Last Jedi – Nominees tbc
War For The Planet Of The Apes – Nominees tbc

En İyi İngiliz Kısa Animasyon Filmi

Have Heart – Will Anderson
Mamoon – Ben Steer
Poles Apart – Paloma Baeza, Ser En Low

En İyi İngiliz Kısa Film

Aamir – Vika Evdokimenko, Emma Stone, Oliver Shuster
Cowboy Dave – Colin O’Toole, Jonas Mortensen
A Drowning Man – Mahdi Fleifel, Signe Byrge Sorensen, Patrick Campbell
Work – Aneil Karia, Scott O/Donnell
Wren Boys – Harry Lightson, Sorcha Bason, John Fitzpatrick