24 ekim

24 ekim konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. 24 ekim konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. 24 ekim konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri 24 ekim konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Mimari ve tasarım işleri ile tanıdığımız Sami Savatlı, ‘Katmanlı Rastlantılar (Layered Coincidences) Sergisi’ ile 24 Ekim 2018, Çarşamba günü sanatseverlerle bir araya gelecek. Sevil Dolmacı Art Consultancy bünyesinde gerçekleşecek Sami Savatlı’nın ilk kişisel sergisi Katmanlı Rastlantılar Sergisi’nde toplam 24 eser yer alacak.

Sami Savatlı’nın ‘günümüz ve geleneksel’ arasındaki duygusal ve zamansal çok katmanlılığı fiziksel dünyaya çıkaran işlerinde, aşinalık ve yabancılık duygusu aynı anda yaratılıyor. Sanatçının ortaya çıkan bu dualiteden beslenerek hayata geçirdiği eserlerinin yer aldığı ‘Katmanlı Rastlantılar Sergisi’ 13 Kasım 2018 Salı gününe kadar sanatseverleri ağırlayacak.