20’inci Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali

20’inci Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. 20’inci Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. 20’inci Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri 20’inci Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Büyükçekmeceliler 20’inci Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali için geri sayıma başladı.

Büyükçekmece festivalinin olmazsa olmazları arasında yer alan Uluslararası Altınköprü Çağdaş Dans Yarışması hafızalara kazınacak koreografileriyle izleyicileri büyülemeye hazırlanıyor.

Kayıtlar 22 Temmuz’da sona erecek

Dans etmeyi seven herkesi yarışmaya davet eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Adını tüm dünyaya duyuran Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali için geri sayıma başladık. Kendisini dansla ifade eden, festivalimize katkıda bulunmak isteyen ve hayatında gülümseyerek hatırlayacak bir anısı daha olsun isteyen herkesi Uluslararası Altınköprü Çağdaş Dans Yarışmasına bekliyoruz” dedi.

01 – 02 Ağustos tarihlerinde Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek Uluslararası Altınköprü Çağdaş Dans Yarışmasına katılmak ve detaylı bilgi almak isteyenler 444 0 340 numaralı telefonu arayarak Kültür İşleri Müdürlüğü ile iletişime geçebilir.