2018 Çin’de Türk Yılı

2018 Çin’de Türk Yılı konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. 2018 Çin’de Türk Yılı konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. 2018 Çin’de Türk Yılı konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri 2018 Çin’de Türk Yılı konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Kültür ve Turizm Bakanlığı kapsamında yapılan  ‘2018 Çin’de Türk Yılı’ etkinliklerinin kapanış programına katılan Devlet Opera ve Balesi, Pekin’de bulunan Ulusal Gösteri Sanatları Merkezi’nde konser verdi.

Kültür ve Turizm Bakanı Bakan Mehmet Nuri Ersoy, Çin Kültür ve Turizm Bakanı Luo Şugang, Türkiye’nin Pekin Büyükelçisi Abdülkadir Emin Önen, misyon temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katıldığı konserde Hacı Arif Bey, Münir Nurettin Selçuk, Ahmet Adnan Saygun, Aşık Veysel, Neşet Ertaş’ın şarkı ve türküleri seslendirildi. Konserde Özgür Adam İnanç’ın koreografisi ile Ankara Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu sanatçıları da Anadolu kültürünün yöre yöre folklorik adımlarını sahneye taşıdı.