2012 londra olimpiyatları

2012 londra olimpiyatları konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. 2012 londra olimpiyatları konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. 2012 londra olimpiyatları konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri 2012 londra olimpiyatları konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Türk müziğinin önemli isimlerinden Selda Bağcan; 2012 Londra Olimpiyatları kapsamında bu akşam Queen Elizabeth Hall’da saat 21:30’da konser verecek 

Selda Bağcan

Türk müziğinin önemli isimlerinden Selda Bağcan; 2012 Londra Olimpiyatları kapsamında gerçekleşecek “Meltdown Festival at the Southbank Centre”da, Antony Hegarty’nin özel davetlisi olarak 02 Ağustos 2012, Perşembe akşamı Queen Elizabeth Hall’da saat 21:30’da konser verecek.

Selda Bağcan; Antony and the Johnsons’’tan Antony Hegarty’nin sanat danışmanlığını yaptığı, 2012 Londra Olimpiyatları kapsamında gerçekleşecek “Meltdown Festival at the Southbank Centre”da konser verecek.

1993 yılından beri Nick Cave, John Peel, Laurine Anderson, Patti Smith, David Bowie ve Ray Davies gibi dünya devlerini ağırlayan “Meltdown Festival at the Southbank Centre”da bu sene Antony Hegarty’in özel isteği üzerine Türkiye’nin Edith Piaf’ı dediği Selda Bağcan da sahne alacak ve sevenlerine benzersiz bir müzik şöleni yaşatacak.

2 Ağustos 2012, Perşembe günü saat 21:30’da Londra “Queen Elizabeth Hall”da gerçekleşecek konserde sahne alacak olan Selda Bağcan; bu yıl Türkiye’den katılan tek sanatçı olarak Londra’da sevenleriyle buluşacak.

Kaynak:[-]