15 nisan dünya sanat günü

15 nisan dünya sanat günü konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. 15 nisan dünya sanat günü konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. 15 nisan dünya sanat günü konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri 15 nisan dünya sanat günü konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

15 Nisan Dünya Sanat Günü’nde 33 sanatçı, ‘Sanat Yolu’ adlı karma sergisi ile Kaş Sanat Galerisinde sanatseverlerle bir araya gelecek.

Leonardo Da Vinci’nin doğum günü olan 15 Nisan, Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği Türkiye’nin önerisiyle 2012’den itibaren ‘Dünya Sanat Günü’ olarak kutlanıyor. Türkiye’de birbirinden değerli 33 sanatçı, Dünya Sanat Günü’nü ‘Sanat Yolu’ adlı resim sergisiyle Kaş Sanat Galerisi’nde kutlayacak.

Sibel Tetik organizasyonu ve Sinan Yenilmez desteğiyle açılacak olan sergide günümüzün klasik ve çağdaş sanat örneklerinden oluşan eserleri yer alacak. 15 Nisan saat 18.30’da açılışı gerçekleşecek olan sergi, 25 Nisan’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.