Aslı GÜRBÜZ

EĞİTİM BİLGİLERİ                

Lisans : Marmara Üniversitesi – İstanbul

Müzik Öğretmenliği  Keman anasanat dalı

 

 Lise: Tekirdağ Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’

 Müzik -Keman Ana Sanat Dalı

Eğitim Aldığı Öğretmenler:

*Solfej derslerini Çınar Çulcuoğlu

* Lisede keman ve solfej derslerini Tufan Görkem Tekin

*Keman öğrenimimi Elçin Feraye Özsaylık

*Solfej ögrenim Nesrin Ertok ve Mustafa Avşar

*2014 yılında İstanbul Film Müzikleri Senfoni                                              

 EĞİTİM VERİLEN ALANLAR

Keman

Piyano

Solfej

Müziksel İşitme ve Okuma

 SANAT ALANINDA ÜRETİMLER              

-Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde ve Tekirdağ Valiliği’nde orkestra konserlerine yer aldım.

-Okul konserlerinde pekçok kez solo performanslar sergiledim.

 

Reşat TOKATLI

Verilen Eğitimler Keman,Piyano,Solfej
EĞİTİM: Lisans : Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü Yaylı Çalgılar Ana Sanat Dalı Keman Bölümü.Lise : Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü Yaylı Çalgılar Ana Sanat Dalı Keman Bölümü.Ortaokul: Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü Yaylı Çalgılar Ana Sanat Dalı Keman Bölümü.
İŞ DENEYİMİ: 2011 – DevamOrkestra Mavi bünyesinde; Ankara Hilton Hotel , Ankara Rixos Grand Hotel , Ankara Swissotel , Ankara Sheraton Hotel , Ankara Marriott Hotel başta olmak üzere bir çok organizasyonda yer aldım.2007 – 2011Altona müzik grubunu kurdum ve bu grupla birlikte Eskişehir Belediye Konuk Evi, Eskişehir Anemon Otel, Eskişehir 222 Park, Eskişehir İbis Otel gibi yerlerde çalıştım.2006 – DevamKeman , Solfej ve Konservatuvara hazırlık bölümü öğrencilerine özel dersler vermeye başladım ve devam etmekteyim.
SEMİNER VE KURSLAR: 8-14 Mart 2003 tarihleri arasında Moskova Tchaikovsky Devlet Konservatuvarı Öğr. Üyesi Prof. Mihail Aranovic GODSDINER ’in yönetimindeki master kurslara ait 1 adet sertifika27 Mart – 2 Nisan 2001 ve 26-30 Kasım 2001 tarihleri arasında Moskova Tchaikovsky Devlet Konservatuvarı Orkestra Enstrumanları Bölüm Başkanı Prof. Serguei KRAVCENKO ’nun yönetimindeki master kurslara ait 2 adet sertifikası