Serkan AKSARI

 1980 Elazığ doğumlu olan Serkan Aksarı, yerel radyolarla başladığı kariyerine Hilal TV’de hafta içi her gün 12:30 da sunduğu Günortası haber bülteni ile devam ediyor.

2003-2005 yılları arasında Trakya Üniversitesi Radyo TV Yayımcılığı bölümünü bitirdi.

Hayatta en önemli keyfin insanlara birşeyler öğretmek olduğunun inancını taşıyan Serkan AKSARI, bu yolda ilk adımı İstanbulun önemli ilçelerinden Gaziosmanpaşa Halk Eğitim Merkezinde Diksiyon eğitimleri vererek başladı.

2011 yılında kısa adı ESEV olan Esenler Sanat Evi’nde Etkili İletişim eğitimleri vermiştir.

Bayrampaşada yer alan ve ” Eğitimde bir marka, gençlerin ilk tercihi ” sloganıyla yola çıkan, kısa adı BAYGEM olan Bayrampaşa Gençlik Eğitim Merkezinde Kişisel gelişim, Güzel ve Etkili Konuşma Eğitimleri vermektedir.

Halen İstanbulun güzide eğitim öğretim merkezlerinden kısa adı İSMEK olan İstanbul Sanat ve Meslek Edindirme Kurslarında, Doğru ve güzel konuşma eğitimleri vermektedir.

Serkan Aksarı, profesyonel anlamda seslendirmeler ve uluslararası organizasyonlarda sunuculuk yapmaktadır.

Altınokta Körler Derneğinde, İstanbul Kalkınma Ajansı işbirliğiyle çağrı operatörlüğü, Etkili İletişim ve Diksiyon eğitimleri vermektedir. Diksiyon Eğitmeni Serkan Aksarı, Güzel Konuşmanın Artısı, adında birde kitap hazırlığı içerisindedir.

 

Ali ŞAR

Kariyerine MMC Türk müzik kanalında Haber Spikeri ve Editör olarak başlayan Ali Şar, 365 TV, VizyonTürk, Karadeniz Türk, Uzay Tv televizyon kanallarında ana haber spikeri-editör gibi pozisyonlarda görev yaptı.

Kocaeli Üniversitesi Tekstil ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Ali Şar, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Diksiyon-Spikerlik ve Seslendirme eğitimleri alarak Diksiyon-Spikerlik Usta Öğretici belgelerine sahip olmuştur.

Ali Şar; kariyerine Seç Haber internet sitesinde Köşe Yazarı, Çiftçi Tv program sunucusu, haber spikeri ve editör olarak devam etmektedir.

http://www.youtube.com/watch?v=A6DuEkFL0MY

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın